Možná chcete začít hned po šestinedělí a možná si říkáte, ze těch let od porodu už pár uplynulo, tak jestli to má vůbec cenu. Má! Samo se opravdu nic nezlepší a nikdy není pozdě na změnu ...  

Co Vás čeká?

Na rovinu: bude to dřina. Bez práce nejsou koláče říká se. Bez cvičení nebude výsledek. Za 8 setkání se mnou se nestane zázrak. Ale rozhodně se Vám změní pohled na věc. Resp. na tělo a pohyb. A to je důležitá součást cíle!

Čím víc času a tedy praxe si věnujete, tím blíže cíli se dostanete. Ale proto jste asi našla moje stránky a právě čtete tenhle text. Rozhodla jste se, že chcete něco změnit. A já Vám v tom moc ráda pomůžu!

Bude to náročné?

Nebojte, zvládneme to. Cviky nejsou náročné fyzicky, spíš 'na hlavu'. Proto je budeme důkladně procvičovat, budeme se o nich bavit - co, jak a proč, funguje, případně nefunguje. Noa samozřejmě vše opakovat. A postupně přidávat víc, Seznamte se podrobněji s  konceptem kurzu.

Nemáte čas? Nemáte hlídání? Nevěříte si?

Všichni neustále bojujeme s nedostatkem času, vůle, motivace, hlídání. A přesto, nebo spíš právě proto si pojďte vyčlenit hodinku týdně pro sebe. Se mnou. S námi. Říkám tomu síla skupiny. Skupiny, která sdílí stejnou cestu i cíl. Navíc, bez osobního kontaktu často dochází k neefektivnímu cvičení. Někdy stačí i maličká úprava nastavení a vše funguje jinak (tím myslím lépe). Upřímně - odložit shlédnutí videa je mnohem snazší, než vynechat předplacenou lekci.

Zní to dobře? Uvidíte a na vlastím těle ucítíte, že to dobré bude! 

Vyberte termín a pak už nic neodkládejte a přihlaste se hned teď!